Найчастіші запитання

Q: Як створити свою власну стрічку подій?

A: Для цього достатньо клікнути на назву події, а потім на кнопку “підписатись”. Ваша стрічка подій буде складатись з усіх подій, на які ви підписались.

Зауважте: для персональної стрічки необхідно бути зареєстрованим користувачем.


Q: Як підписатись/відписатись на всі події організації?

A: Для цього необхідно клікнути на назву організації, а потім на кнопку “Підписатись на всі події”. У Вашу персональну стрічку буде додано всі події від цієї організації.


Q: Де я можу знайти перелік усіх організацій, які зараз зареєстровані на сайті?

A: Перелік організацій розміщений на вкладці “організації” в основній частині сайту. Доступ є у зареєстрованих користувачів.


Q: Як легко додати подію у свій Google calendar?

A: Для цього достатньо клікнути на назву події, а потім на кнопку “Додати в Google”. Google Calendar запитає у вас дозвіл на додавання події та уточнить в який акаунт необхідно її додати. Все, після цього подія з'явиться у вашому календарі, а на сайті кнопка зміниться на “Додано в Google”.


Q: Як скинути всі фільтри в один клік?

А: Для цього достатньо натиснути на наш логотип у верхній частині сайту


Q: Чи можу я додати подію на сайт?

A: Так, для цього достатньо зареєструватись на сайті.


Q: Як додати на сайт власну подію?

A: Додати подію може зареєстрований користувач. Потрібно натиснути “+” на верхній панелі та заповнити відповідні поля. Після модерації адміністратором подію буде розміщено на сайті.


Q: Я представник організації і хотів би додавати події від її імені. Що для цього потрібно?

A: Необхідно бути зареєстрованим користувачем та пройти верифікацію організації.


Q: Як організації пройти верифікацію?

A: Напишіть нам нам пошту eventsKpi@gmail.com листа з темою “Додати організацію”, коротко розкажіть про свою діяльність та залиште свої контакти. Ми обов'язково з вами зв'яжемось. А поки організація проходить верифікацію - ви може запропонувати подію на модерацію через “+” нашим адміністраторам.


Q: Як стати адміністратором KPIevents?

A: Напишіть нам нам пошту eventsKpi@gmail.com листа з темою “Хочу бути адміністратором”, коротко розкажіть про себе та залиште свої контакти.